Het Regenbooghuis aan zee komt naar je toe!

Omdat het niet altijd even gemakkelijk is om een gesprek aan te vragen, of om je te verplaatsen, voorziet het Regenbooghuis aan zee ook de mogelijkheid voor een onthaalgesprek in jouw regio. Hiervoor werken we samen met HuisvandeMens, waardoor we op hun locaties terecht kunnen om jou te onthalen. Zo scheppen we de mogelijkheid voor gesprekken in:

  • Brugge  
  • Diksmuide
  • Ieper
  • Kortrijk
  • Roeselare

Ook wanneer je wel graag in Oostende afspreekt, maar liever niet naar ons ontmoetingscentrum komt kunnen we afspreken. We kiezen hiervoor samen met jou een gepaste, neutrale plek. Maak hiervoor een afspraak via regenbooghuisaanzee@telenet.be  of 059-42.78.34 tijdens openingsuren.

Brugge

Hauwerstraat 3C

8000 Brugge
050 33 59 75
050 34 51 69

brugge@deMens.nu

Diksmuide

Esenweg 30

8600 Diksmuide
051 55 01 60
051 55 01 69
diksmuide@deMens.nu

Ieper

Korte Torhoutstraat 4

8900 Ieper
 057 23 06 30
057 23 06 39
ieper@deMens.nu

Kortrijk

Overleiestraat 15A

8500 Kortrijk
 056 25 27 51
056 25 27 53
kortrijk@deMens.nu

Roeselare

Godshuislaan 94

8800 Roeselare
 051 26 28 20
051 26 28 26
roeselare@deMens.nu

Unia Brugge

Oostmeers 105

8000 Brugge

050 44 82 52

brugge@unia.be

Unia Kortrijk

Grote Markt 54

8500 Kortrijk

056 27 70 18

kortrijk@unia.be

Unia Oostende

Edith Cavellstraat 15
8400 Oostende

059 59 20 03

oostende@unia.be

Unia Roeselare

Zuidstraat 17
8800 Roeselare

051 26 21 80

roeselare@unia.be

Ook verenigingen bieden je graag een warm onthaal aan. Dit is zeker interessant wanneer je naar een van hun activiteiten wil gaan, maar nog wat drempelvrees hebt.