Heb je nood aan een gesprek? 

Bij het Regenbooghuis aan zee kan je terecht met al je vragen rond seksuele oriëntatie, genderdiversiteit en hiv.
We bieden iedereen een luisterend oor aan.
Wil
 je graag meer informatie bekomen rond een bepaald thema?
Samen zoeken we met jou naar een gepaste hulpverlening.
Wil je gewoon eens je hart luchten. Bij ons ben je steeds welkom! 

Ons onthaalteam staat voor je klaar van maandag tot en met zondag van 14.00h tot 19.00h 
in het ontmoetingscentrum "Het Regenbooghuis aan Zee" (Kerkstraat 11, 8400 Oostende).

Tijdens de openingsuren kan je zonder afspraak binnenspringen en de vrijwilligers aanspreken.
Heb je drempelvrees? Ook via mail of telefoon kan je bij ons je zorgen of vragen kwijt.
Een onthaalgesprek kan je éénmalig aanvragen en dit kan discreet en anoniem gebeuren. 
W
at er in het gesprek verteld wordt, daar gaan we steeds vertrouwelijke mee om. 
We werken met een ploeg van gekwalificeerde en lieve vrijwilligers. 
We zijn geen professionele hulpverlening, maar onze vrijwilligers volgen opleidingen om jullie zo goed mogelijk
bij te staan. Indien je nood hebt aan regelmatige (psychologische) begeleiding gaan we graag samen met je
op zoek naar een passende ondersteuningsdienst.

Waar nog onthaal!

Bij onderstaande instellingen kan je ook steeds een gesprek aanvragen:

Brugge

Hauwerstraat 3C

8000 Brugge
050 33 59 75
050 34 51 69

brugge@deMens.nu

Diksmuide

Esenweg 30

8600 Diksmuide
051 55 01 60
051 55 01 69
diksmuide@deMens.nu

Ieper

Korte Torhoutstraat 4

8900 Ieper
 057 23 06 30
057 23 06 39
ieper@deMens.nu

Kortrijk

Overleiestraat 15A

8500 Kortrijk
 056 25 27 51
056 25 27 53
kortrijk@deMens.nu

Roeselare

Godshuislaan 94

8800 Roeselare
 051 26 28 20
051 26 28 26
roeselare@deMens.nu

Unia Brugge

Oostmeers 105

8000 Brugge

050 44 82 52

brugge@unia.be

Unia Kortrijk

Grote Markt 54

8500 Kortrijk

056 27 70 18

kortrijk@unia.be

Unia Oostende

Edith Cavellstraat 15
8400 Oostende

059 59 20 03

oostende@unia.be

Unia Roeselare

Zuidstraat 17
8800 Roeselare

051 26 21 80

roeselare@unia.be

Ook verenigingen bieden je graag een warm onthaal aan.
Dit is zeker interessant wanneer je naar een van hun activiteiten wil gaan, maar nog wat drempelvrees hebt.