Nood aan een gesprek? 

Wist je al dat je bij het Regenbooghuis aan zee terecht kan voor een gesprek? We luisteren graag naar al je vragen rond seksuele oriëntatie en genderdiversiteit. We bieden een luisterend oor voor je problemen en bieden je graag ondersteuning. Of je nu graag meer informatie wil rond een thema, samen wil zoeken naar een gepaste hulpverlening, of gewoon je hart eens wil luchten... Bij ons ben je welkom! 

Ons onthaalteam staat voor je klaar van maandag tot en met zaterdag van 14.30hr tot 17.00hr in het Ontmoetingscentrum "De Regenboog" kerkstraat 11, 8400 Oostende.

Op deze momenten kan je zonder afspraak gewoon eens binnenspringen.

Zo'n onthaalgesprek kan volledig anoniem en wat er in het gesprek gezegd wordt blijft vertrouwelijke informatie. Drempelvrees? Ook via mail of telefoon kan je bij ons je zorgen of vragen kwijt. De gesprekken die we aanbieden zijn geen professionele hulpverlening maar we werken hiervoor met een ploeg opgeleide, gekwalificeerde en lieve vrijwilligers. In principe bieden we een onthaalgesprek éénmalig aan. Indien je nood hebt aan regelmatige (psychologische) begeleiding gaan we graag samen met je op zoek naar een passende dienst.

Waar nog onthaal!

Omdat het niet altijd even gemakkelijk is om een gesprek aan te vragen en je te verplaatsen kan je ook contact nemen met onderstaande instellingen.

Brugge

Hauwerstraat 3C

8000 Brugge
050 33 59 75
050 34 51 69

brugge@deMens.nu

Diksmuide

Esenweg 30

8600 Diksmuide
051 55 01 60
051 55 01 69
diksmuide@deMens.nu

Ieper

Korte Torhoutstraat 4

8900 Ieper
 057 23 06 30
057 23 06 39
ieper@deMens.nu

Kortrijk

Overleiestraat 15A

8500 Kortrijk
 056 25 27 51
056 25 27 53
kortrijk@deMens.nu

Roeselare

Godshuislaan 94

8800 Roeselare
 051 26 28 20
051 26 28 26
roeselare@deMens.nu

Unia Brugge

Oostmeers 105

8000 Brugge

050 44 82 52

brugge@unia.be

Unia Kortrijk

Grote Markt 54

8500 Kortrijk

056 27 70 18

kortrijk@unia.be

Unia Oostende

Edith Cavellstraat 15
8400 Oostende

059 59 20 03

oostende@unia.be

Unia Roeselare

Zuidstraat 17
8800 Roeselare

051 26 21 80

roeselare@unia.be

Ook verenigingen bieden je graag een warm onthaal aan. Dit is zeker interessant wanneer je naar een van hun activiteiten wil gaan, maar nog wat drempelvrees hebt.